Terminy 2024 r.

Czytaj więcej...Podajemy terminy spotkań służących wzrostowi w wierze, rozwojowi duchowemu. Dalsze daty (od września 2024 r.) będą podane w późniejszym terminie. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

Rekolekcje dla młodzieży 18-23 lipca 2023 r. - Swarzewo

Czytaj więcej...

Odkryj wartość Słowa.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania mocy Słowa Bożego.

Niech będzie Ono dla nas pewnym przewodnikiem na drogach naszej codzienności.

 

 

 

REKOLEKCJE LETNIE 2023 r.

Czytaj więcej...

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY  NA REKOLEKCJE.

Niech czas wakacji posłuży każdemu z nas nie tylko do wypoczynku fizycznego, ale  będzie także dobrą przestrzenią do wypoczynku duchowego. Czasami trzeba się trochę pozmagać z różnymi przeciwnościami, aby na taki święty czas rekolekcji dotrzeć. Warto jednak postarać się o czas dla Boga, by móc lepiej i owocniej służyć Mu i  innym w naszej "szarej" codzienności. 

 

Rekolekcje z Abrahamem, 1-6 sierpnia 2023 r.

Czytaj więcej...

"Aby doświadczyć, że Boże obietnice się spełniają trzeba powierzyć się Słowu Boga, wzywającego do wyruszenia w nieznane. Tylko w drodze obietnice stają się rzeczywistością."

Zapraszamy Cię do wyruszenia w drogę z Abrahamem, który "wyszedł nie wiedząc dokąd idzie". Wyszedł, bo Bóg mu powiedział i nie zawiódł się. Doświadczył Boga wiernego, mocnego, Tego, "który ożywia umarłych i powołuje do istnienia to, co nie istnieje." Może dziś ta droga jest również dla Ciebie?

 

Wędrówka w góry ze Słowem, 4-9 września 2023 r.

Czytaj więcej...

WYRUSZ Z NAMI w GÓRY ze SŁOWEM!
We wrześniu organizujemy wyjątkowy czas wędrowania po pięknych polskich górach – Tatrach, w którym szczególnym Przewodnikiem będzie Boże Słowo.
Z Nim wyruszymy na szlak, to Ono będzie nam wskazywać drogę każdego dnia podczas górskich wędrówek. Ze Słowem w sercu będziemy podziwiać piękno stworzonego świata, zdobywać szczyty i pokonywać wszelkie przeszkody. Z Nim chcemy radować się sobą nawzajem i każdym spotkanym człowiekiem.

Czytaj więcej...

Rekolekcje dla Rodzin, 25-30 lipca 2023 r.

Czytaj więcej...

Kochani, przed nami czas wakacji. Na co dzień jesteśmy zaangażowani w pracy, szkole, innych  obowiązkach. Wakacje pozwalają nam być razem bez patrzenia na zegarek, bez zadań do nadgonienia. To błogosławiony czas - i dlatego dobrze jest wykorzystać go jak najlepiej. Na przykład na rekolekcjach dla rodzin w "Miasteczku Krwi Chrystusa" w Chrustach koło Rawy Mazowieckiej! Termin, adres i telefon kontaktowy umieszczone zostały na plakacie. 

Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Janicki z Płocka (we współpracy z Misjonarkami Krwi Chrystusa), sędzia sądu biskupiego, kapłan zaangażowany we wspólnotę trudnych małżeństw Sychar, człowiek o bogatym doświadczeniu i wielkim sercu dla rodzin. Zapraszamy.